metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Rycerz;-) Rycerz;-)ranga11.09.2016 19:09

Reklama!!! jaka reklama w mieście malkontentów na co się reklamować ? co do płacy to takie mamy realia w naszym kraju proponuję stworzyć 100miejsc pracy i płacić ile dusza zapragnie :)

52


~bbbb ~~bbbb (Gość)12.09.2016 12:24

Żenujące, bez profesjonalizmu sprawozdanie z zawodów lekkoatletycznych bez podania czasów biegów, długości skoków, odległości rzutów nazwisk zwycięzców ich kategorię wiekową dziecko , młodzik, junior , może redaktor zajrzał by do archiwalnych, z sprzed 50 laty egzemplarzy Tygodnika Piotrkowskiego, bo co to za promocja lekkiej atletyki. "Polanik" wykazuje godne pochwały dobre chęci, ale ePiotrkow.pl to analfabetyzm informacyjno-promocyjny.

31


W-sulej ~W-sulej (Gość)11.09.2016 16:41

Dobrze, że jest jakikolwiek sponsor. Nie wybrzydzaj.

62


Ben dżonson11 ~Ben dżonson11 (Gość)11.09.2016 14:34

Zwykła reklama firmy a nie chęć pomagania młodym sportowcom.p.s.pochwalcie sie ile płacicie pracownikom firmy na miesiąc

56


obiektywny piotrkowianin II ~obiektywny piotrkowianin II (Gość)12.09.2016 21:49

A jednak można podać wyniki zawodów, Dziennik Łódzki podał je w mniejszym wymiarze tyle, że wcześniej. Jeżeli komuś zależy w Piotrkowie na odrodzeniu lekkiej atletyki na poziomie odpowiednim szkołom średniej to trzeba zaczynać od boisk przyszkolnych z funkcjami lekkoatletycznymi, informowanie o rekordach Piotrkowa w poszczególnych konkurencjach, rekordach poszczególnych szkół w tych szkołach - podaję namiary: kiedyś prowadził statystyki nie żyjący już Pan Szczepanik, dojścia do historycznych już materiałów może mieć Pan Laskowski ewentualnie mogą być jakieś inne materiały w U.M. Wiem to po sobie kiedyś byłem dzieckiem i pierwszym krokiem dla nich jest świadomość rekordów czy najlepszych wyników. Bez tego nie ruszymy z miejsca ja mając kilkanaście lat podziwiałem na stadionie Concordii mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce LZS, w obecności 100tys. widzów mecz l.a. Polska- USA i wiem co może przyciągnąć młodzież do sportu.

20


Żniwiarz ~Żniwiarz (Gość)12.09.2016 14:24

Czy organizatorzy przetarli przed zawodami krzesełka na widowni czy też były uwalone jak co dzień?

11


obiektywny piotrkowianin II ~obiektywny piotrkowianin II (Gość)13.09.2016 22:50

Nareszcie coś optymistycznego na przyszłość, przypomnienie tego co się 50 lat temu zdarzało tyle tylko, że częściej i systematycznie. Oczywiste że wśród zwycięzców brakuje piotrkowian, bo musi być stworzona rywalizacja w mieście na poziomie szkół podstawowych w wyniku których nastąpi selekcja najzdolniejszych jednostek do uprawiania lekkiej atletyki pod okiem specjalisty-instruktorów l.a.. Póki co warto by przy takich szkołach jak nr 16, 12 czy przy ul. Belzackiej wykorzystać istniejąc e wokół boisk bieżnie do łożenia na nich tartanu a w pozostałych dążyć do uzupełniania boisk o funkcje l.a.

10


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat